Головна » 2017 » Лютий » 6 » Хелловін у гуртку «English club», керівник Кармазіна Вікторія Вікторівна, Березнегуватського БДТ
12:12
Хелловін у гуртку «English club», керівник Кармазіна Вікторія Вікторівна, Березнегуватського БДТ

     

      Хелловін – свято англомовних країн, яке з кожним роком набуває все більшої популярності в Україні. Але що ми по суті про нього знаємо? Чорні й помаранчеві кольори, переддень 31 жовтня, гарбузи-підсвічники, різноманітні костюми, пронизливі «страшилки» — приблизно такі асоціації виникають, коли ми уявляємо це свято…Насправді, за багаторічну історію свого існування воно обросло багатьма легендами, традиціями і навіть назвами. Мало хто знає, що в деяких країнах його називають Днем реформації, Кельтським Новим роком або Днем мертвих.

       Саме з метою розширення знань про культуру і традиції англомовних країн, напередодні Свята Хелловін, 27 жовтня 2016 року вихованці гуртка «English club» (керівник Кармазіна Вікторія Вікторівна) Березнегуватського районного Будинку дитячої творчості провели веселу та тематичну вечірку. Кабінет, де все проходило, був прикрашений гарбузами, павутиною, відьмацькими картинками та іншою Хелловінською атрибутикою. Про історію виникнення свята, традиції його святкування вихованці переглянули цікаві відеоролики та презентації. Для підняття настрою було проведено ряд конкурсів: «Самий ефектний макіяж», «Танок відьом», «Мумія фараона» та інші.

       Хелловін закінчився солодким столом, чудернацькими макіяжами та гарним настроєм. Як виявилося – це свято більше не страхів, а веселощів. Отож, поважайте культури інших країн, адже коли ми це робимо, ми стаємо частиною світової спільноти, до якої так прагнемо.

Переглядів: 59 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: