Головна » 2014 » Вересень » 30 » День відкритих дверей
17:30
День відкритих дверей

     

      Вже традиційно, новий навчальний рік у районному Будинку дитячої творчості розпочався Днем відкритих дверей. В заході взяли участь вихованці, керівники гуртків, батьки та всі бажаючі ознайомитись із роботою закладу. З вітальним словом та побажаннями професійного зростання  й розвитку позашкілля звернулася Багнюк О.Ю., директор БДТ.

     Методист закладу Кармазіна В.В. у своєму виступі відзначила важливість спонукання дітей у виховному просторі до розвязання життєвих проблем самостійно. Вона наголосила, що з метою самореалізації та всебічного розвитку особистості, на базі Будинку творчості було урізноманітнено мережу гуртків. В рамках заходу було передбачено показ виставки робіт декоративно-ужиткового мистецтва, номери художньої самодіяльності та театральну виставу.

     Можна з упевненістю стверджувати, що такий захід дає можливість побачити якісну організацію навчально-виховної роботи Будинку творчості, висвітлити результати діяльності педагогів, які спрямовують свою практичну роботу на реалізацію суспільної функції виховання в позашкільному закладі.

Для всіх бажаючих займатися творчою діяльність двері Будинку творчості завжди відчинені! 

      

Переглядів: 192 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: