Головна » 2017 » Лютий » 06

        День Святого Миколая – світле, традиційне свято українського народу, яке з нетерпінням чекають усі діти. 19 грудня районний Будинок дитячої творчості спільно з районним Будинком культури організували свято для дітей незахищених, пільгових категорій та всієї Березнегуватської малечі. Вихованці театрального гуртка «Етюд» показали чудове казкове дійство «Миколай мандрує світом», в якому виступили у ролі Святого Миколая, Ангелів, Чортів та Українців. Також було багато хореографічних та вокальних номерів, представлених вихованцями Будинку творчості та будинку культури. Зал малечею був переповнений. Після концерту дітлахи вийшли на Центральну площу селища на відкриття головної ялинки району, яка засяяла ... Читати далі »

Просмотров: 74 | Добавил: Admin | Дата: 06.02.2017 | Комментарии (0)

     

      Хелловін – свято англомовних країн, яке з кожним роком набуває все більшої популярності в Україні. Але що ми по суті про нього знаємо? Чорні й помаранчеві кольори, переддень 31 жовтня, гарбузи-підсвічники, різноманітні костюми, пронизливі «страшилки» — приблизно такі асоціації виникають, коли ми уявляємо це свято…Насправді, за багаторічну історію свого існування воно обросло багатьма легендами, традиціями і навіть назвами. Мало хто знає, що в деяких країнах його називають Днем реформації, Кельтським Новим роком або Днем мертвих.

       Саме з метою розширення знань про культуру і традиції англомовних країн, напередодні Свята Хелловін, 27 жовтня 2 ... Читати далі »

Просмотров: 81 | Добавил: Admin | Дата: 06.02.2017 | Комментарии (0)