Головна » 2016 » Червень » 17

На виконання наказу департаменту освіти, науки та молоді облдержадміністрації від 16 листопада 2015 року № 808 « Про проведення обласного конкурсу читців-декламаторів «Батьківське слово», з метою відзначення 25 річниці незалежності України, вшанування пам’яті видатного поета-гуманіста Т.Г. Шевченка, пошуку та підтримки талановитої, обдарованої молоді 05 лютого 2016 року в приміщенні районного Будинку дитячої творчості було проведено І (районний) етап конкурсу. В конкурсі взяли участь учні загальноосвітніх шкіл району (Березнегуватської, Лепетиської, Любомирівської, Маліївської, Новосевастопольської,  Новоукраїнської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Березнегуватської ЗОШ І-ІІ ступені ... Читати далі »

Просмотров: 143 | Добавил: Admin | Дата: 17.06.2016 | Комментарии (0)

       З метою відродження та утвердження духовних цінностей українського народу,  вивчення та розуміння кращих зразків традиційного народного та сучасного українського мистецтва, виявлення та заохочення нових талантів та обдарувань в обласному Будинку художньої творчості було проведено обласний фольклорний фестиваль-конкурс «Різдвяні канікули». Від Березнегуватського району участь у фестивалі взяли вихованці фольклорного гуртка «Струни серця» Березнегуватського БДТ (керівник Климчук Іванна Вікторівна). Вони показали зимове фольклорне дійство «Три праздники в гості» були відзначені грамотою департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації за збереження українських тра ... Читати далі »

Просмотров: 132 | Добавил: Admin | Дата: 17.06.2016 | Комментарии (0)

Вихованці фольклорного гуртка «Струни серця» зі своїм керівником Климчук Іванною Вікторівною 14 січня 2016 року відвідали трудові колективи райцентру. Зокрема вони побували у райдержадміністрації, районній раді, відділі освіти  райдержадміністрації, УСЗН та інших організаціях. Щедрувальники були вдягнені в українські національні костюми та в героїв, притаманних цьому обряду. Вони звеселяли всіх присутніх веселими та жартівливими щедрівками – обрядовими новорічними піснями, в яких славили господарів, їхніх сімей та всіх присутніх, бажали їм щастя, здоров’я та достатку. «Господарі» організацій радо приймали щедрувальників, з великим задоволенням спостерігали за цікавим театральним дійством і не забували дякувати ... Читати далі »

Просмотров: 121 | Добавил: Admin | Дата: 17.06.2016 | Комментарии (0)

Новий рік – це чудове свято, на яке з нетерпінням чекають і дорослі, і дітлахи. Наше Новорічне свято відбулося 28 грудня 2015 року у актовій залі Будинку творчості. Програму ранку було складено таким чином, щоб жодному присутньому не довелося сумувати. Вихованці театрального гуртка (керівник Беззуб Наталя Михайлівна) підготували для всіх новорічну виставу "Вирушаємо в новорічну казку. "Надзвичайно гарні хороводи, сольні виступи юних артистів, веселі таночки, цікаві ігри, вірші у виконанні наймолодших вихованців, справжнісінька Баба Яга, Дід Мороз та Снігуронька - усе це створило атмосферу незабутнього новорічного настрою. Вихованці гуртка "Англійська мова" (керівник Кармазіна Вікторія Вікторівна) показали всім присутнім ... Читати далі »

Просмотров: 127 | Добавил: Admin | Дата: 17.06.2016 | Комментарии (0)

         День Святого Миколая – світле, традиційне свято українського народу, яке з нетерпінням чекають усі діти. 19 грудня районний Будинок дитячої творчості спільно з районним Будинком культури організували свято для дітей незахищених, пільгових категорій та всієї Березнегуватської малечі. Вихованці театрального гуртка «Етюд» показали чудове казкове дійство «Миколай мандрує світом», в якому виступили у ролі Святого Миколая, Ангелів, маленьких Зірочок та  Ябіди. Також було багато хореографічних та вокальних номерів, представлених вихованцями Будинку творчості та будинку культури. Зал малечею був переповнений. Після концерту дітлахи вийшли на Центральну площу селища на відкриття головної ялинки р ... Читати далі »

Просмотров: 136 | Добавил: Admin | Дата: 17.06.2016 | Комментарии (0)