Головна » 2016 » Червень » 21 » Участь заступника директора Будинку дитячої творчості Кармазіної Вікторії Вікторівни в координаційній раді з питань місцевого самоврядування
15:37
Участь заступника директора Будинку дитячої творчості Кармазіної Вікторії Вікторівни в координаційній раді з питань місцевого самоврядування

      10 червня 2016 року проходило виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради «Про роботу органів місцевого самоврядування щодо вирішення питань надання освітніх послуг населенню». Спочатку делегація відвідала с. Тетянівка (Новосевастопольська сільська рада), де відкрили дитячий майданчик, відвідали Тетянівський будинок культури, сільський ФАП, бібіліотеку та поклали квіти до братської могили, вшанувавши пам’ять хвилиною мовчання.

      Далі делегація прибула до с. Новосевастополь, де відвідали дитячий садочок, сільську раду, бібліотеку і школу, в якій, безпосередньо, і проходило засідання.

     Кармазіна Вікторія Вікторівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, розповіла про гурткову роботу в закладі, кількість гуртків, їх  напрями і розміщення, про виділення субвенцій селищної та сільських рад для зміцнення матеріально-технічної бази гуртків. Вона наголосила на необхідності тристоронньої співпраці: Будинок творчості, голова сільської ради, директор школи, що саме дасть змогу  досягти значно вищих результатів у роботі.

      Емоційний відгук отримав від присутніх виступ вихованців гуртка «Юні друзі природи» керівник Бакалюк Світлана Юріївна. Виступ агітбригади «Екосвіт» став дуже актуальний і важливий, він змусив дорослих задуматись над проблемою збереження природи і чистоти довкілля.

      Підсумки підбила голова районної ради, подякувавши всім присутнім за участь у виїзному засіданні Координаційної ради.

 

Переглядів: 55 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: