Головна » 2015 » Червень » 4 » Участь в обласному конкурсі «Світ надії - Дивосвіт»
13:45
Участь в обласному конкурсі «Світ надії - Дивосвіт»

     До театрального гуртка у Будинку творчості приходять різні діти, є більш активні, а інші не дуже. Але робити висновки рано. Завдяки кропіткій роботі керівника театрального гуртка «Етюд» Беззуб Наталі Михайлівни життя в колективі розставляє все на свої місця. Кожен вихованець знаходить для себе необхідну нішу в гуртку.

     Колектив «Етюд» - постійний учасник районних заходів, обласних конкурсів. У їхньому репертуарі різні жанри – вистави, художні читання,  літературні вечори, вистави-мініатюри, ігрові програми та ін.

     21 березня 2015 року, з метою виявлення і підтримки дитячих колективів, в обласному Будинку художньої творчості, було проведено обласний фестиваль-конкурс дитячих тетральних колективів «Світ надії - Дивосвіт». Наталя Михайлівна зі своїми вихованцями і цього разу взяли участь від нашого району. Показали казку на сучасний лад «Колобок». І лише завдяки ретельній професійній роботі керівника гуртка, юні театрали гідно представили свій район, підкорили серця глядачів своєю акторською майстерністю і здобули перемогу, зайнявши ІІ місце.

     Вітаємо вихованців театрального гуртка «Етюд» - майбутніх артистів великої сцени з цією перемогою і бажаємо не зупинятися на досягнутому, а отримувати все більше і більше перемог.

Переглядів: 178 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: