Головна » 2015 » Червень » 4 » Участь хореографічного гуртка «Барви» Березнегуватського Будинку творчості в обласному конкурсі «Сучасні ритми»
14:42
Участь хореографічного гуртка «Барви» Березнегуватського Будинку творчості в обласному конкурсі «Сучасні ритми»

     З метою популяризації дитячої та юнацької творчості, виявлення талановитих і обдарованих дітей та молоді, розвиток їх творчих здібностей, залучення юних аматорів до активної участі у мистецькому житті області, пошук нових форм і методів роботи з виконавцями, поширення передового досвіду 22 березня 2015 року в обласному Будинку художньої творчості було проведено обласний фестиваль-конкурс сучасного танцю «Сучасні ритми».

     Березнегуватський район представляв хореографічний гурток «Барви» (керівник Максименко Наталія Анатоліївна) зі своїми хореографічною композицією «Запальна вечірка» та сюжетним танцем «Шкільний калейдоскоп». Оцінюючи, журі враховували оригінальність постановки хореографічних творів, виконавську та авторську майстерність, відповідність музичного твору і танцювальної лексики та костюмів, якість та відповідність музичного оформлення. Участь у конкурсі взяли 44 колективи навчально-виховних закладів області та м. Миколаєва (понад 500 учасників).   Хореографічні колективи представили  на  розгляд  журі 96 конкурсних номерів. Серед такої кількості талантів хореографічний гурток «Барви» зміг показати свою майстерність і вибороти ІІІ місце у сердній віковій категорії.

     Вітаємо наших переможців і бажаємо творчого натхнення в роботі, багато ще нових злетів та перемог!!!

Переглядів: 112 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: