Головна » 2016 » Травень » 17 » Тренінгове заняття для батьків вихованців Будинку дитячої творчості
11:06
Тренінгове заняття для батьків вихованців Будинку дитячої творчості

       

        Позашкільна робота є необхідною складовою виховання гармонійної особистості. Вона дає змогу дітям, які мають багато невитраченої енергії та часу, проводити вільний час з користю та розвивати свої здібності у різних видах творчої діяльності. Отримані вміння та навики можуть знадобитися їм у дорослому житті і стати основою під час вибору майбутньої професії. Адже  основна школа дає початкові знання, вміння та навички, а Будинок творчості доповнює та удосконалює.

         Для ознайомлення батьків вихованців районного Будинку дитячої творчості з цими поняттями, змістом навчально-виховного процесу в закладі, для усвідомлення ролі батьківського впливу на становлення особистості дитини, 25 листопада методист, керівник гуртка англійської мови Кармазіна Вікторія Вікторівна провела цікаве та повчальне тренінгове заняття «Позашкільна робота в дії». На занятті були присутні батьки вихованців, що відвудують гуртки: «Креативне рукоділля», англійської мови, театральний та фольклорний. З метою сприяння згуртованості в групі, створення доброзичливої та комфортної атмосфери, батькам були запропоновані цікаві завдання на знайомство, знайомство з їхніми дітьми та розкриття їх позитивних якостей. Яскрава презентація на екрані дала змогу батькам зрозуміти зміст навчально-виховного процесу, можливості БДТ. З метою взаємного обміну інформацією, акцентування отриманих знань про діяльність позашкільного закладу, батькам була запропонована «робота в групах». На завершальному етапі цієї зустрічі Вікторія Вікторівна запропонувала батькам висловити свої побажання і пропозиції  та вкинути їх у «скриньку».

         Загалом, атмосфера на тренінговому занятті була невимушена, тепла та дружня. Батьки із задоволенням долучалися до всіх завдань, запропонованих тренером. Головне, що вони зрозуміли, - їхні діти розумні, талановиті, всебічно розвинені,  і  саме Будинок творчості в тісній співпраці з батьками допомагає розвити всі ці якості.

 

 

Переглядів: 83 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: