Головна » 2015 » Лютий » 17 » Семінар-практикум для керівників гуртків
12:35
Семінар-практикум для керівників гуртків

         

        Нам, педагогам, необхідно вчитись один в одного. І кращим спонуканням для цього має стати взаємообмін професійним досвідом. Саме з такою метою 11 лютого методист районного Будинку дитячої творчості Кармазіна Вікторія Вікторівна провела семінар-практикум для керівників гуртків декоративно-ужиткового напряму на тему: «Майстер-клас як одна з форм професійного навчання керівників гуртків районного Будинку дитячої творчості».

         Програма семінару була поділена на дві частини: теоретичну та практичну. В рамках теоретичної частини Вікторія Вікторівна провела цікавий тренінг на знайомство, який розвиває креативність, сприяє самоусвідомленню і підвищенню самооцінки, та розкрила важливе питання «Проведення майстер-класу – пріоритетна ланка підвищення професійної компетентності педагогів ПНЗ». Під час практичної частини керівники гуртків декоративно-ужиткового напряму, які мають великий досвід роботи в БДТ, мали змогу показати майстер-клас на практиці. Зокрема Сидоренко Володимир Васильович, керівник гуртка «Ажурне випилювання» показав презентацію свого майстер-класу «Випилювання лобзиком»; Римар Геннадій Олександрович, керівник гуртка «Художня обробка деревини» представив виставку робіт своїх вихованців; Блюм Ірина Дмитрівна, керівник гуртків «Креативне рукоділля» та «Тістопластика» провела майстер-клас для всіх учасників заходу по виготовленню оберегів з урахуванням сучасних вимог та методики ведення занять і, головне, створила відповідний емоційний настрій.

         Результатом творчої співпраці керівників гуртків декоративно-ужиткового напряму став взаємообмін професійним досвідом та здобуття навичок із використанням нових технік, практичне застосування яких на гурткових заняттях, дозволить розширити пізнавальні, творчі та практичні знання вихованців. Під час підведення підсумків учасники дали високу оцінку підготовці та проведенні семінару-практикуму.

БАГНЮК О.Ю., директор районного Будинку дитячої творчості

Переглядів: 149 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: