Головна » 2016 » Червень » 29 » Козацький дух гартує молодь
15:18
Козацький дух гартує молодь

     Із встановленням і розвитком самостійної, незалежної України стало обов’язковою потребою для сучасної молоді відродження традицій українського козацтва. Козацько-лицарське виховання – це виховання у дітей мужності, героїчності, рішучості, дисциплінованості, доброчинності та інших духовно-патріотичних якостей. У рамках позакласної та позашкільної роботи з військово-патріотичного та морально-етичного виховання щороку проводиться Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»), метою якої є виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості, активної громадянської позиції.

     З 6 по 10 червня 2016 року на базі Мішково-Погорілівської санаторної ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся ІІ (обласний) етап гри «Сокіл» («Джура»). Наш район, з гордістю, представляла команда «Коловрат», вихованці гуртка козацько-лицарського виховання Будинку дитячої творчості (учні Березнегуватської ЗОШ І-ІІІ ступенів). Наставниками та керівниками команди були Заїкин Олег Миколайович та Попович Роман Володимирович. Програма гри, яка була різноманітна і насичена, включала проведення змагань та конкурсів військово-спортивного, туристсько-краєзнавчого та культурно-просвітницького спрямування.

У перервах між етапами гри проводились тематичні виховні та пізнавальні бесіди.  Для учасників змагань були організовані екскурсії до Музею Державної служби з наздвичайних ситуацій в Миколаївській області, 79-ї Миколаївської окремої аеромобільної бригади та зустріч з козаками Миколаївської області «Козацький вар», які зварили смачний куліш та частували ним всіх присутніх. Швидко промайнули п‘ять днів джурівського таборування.

     Наші вихованці показали хороший результат і підготовку на високому рівні. За рішенням судівської комісії наша команда була нагороджена грамотами Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді за І місце у конкурсах «Теренова гра» та «Вікторина з історії України»; за ІІ місце грамотою козацької Ради в боротьбі «на хвіст» (військово-спортивна гра «Козацький Грай») було нагороджено Скляра Максима. Вітаємо наших вихованців та їх керівників з гарними результатами. Бажаємо успіхів, натхнення і високих досягнень і, пам’ятайте, ви – справжні козаки, справжні патріоти нашої держави!

Переглядів: 69 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: